NAŠE PROJEKTY

PROJEKTY

Hřiště Horoměřice

Projekt parkourového hřiště v Horoměřicích vznikl využitím průmyslového prostoru o rozloze víc jak 1500m2. Vedle hřiště nechala městská část postavit i pumptrackovou dráhu a do budoucna mají plány zde vybudovat veřejný zahradní prostor, ke kterému naše hřiště krásně sedne. Bude se tak jednat o místo spojené sportem a komunitou Horoměřic.

Hřiště Ládví

K projektu jsme přistupovali, tak aby byl zachován koncept zeleně a lesoparku v jeho okolí a zároveň zapadal to prostoru beach areálu. 

 

V prostorách staré skládky a pralesa s bažinou, se v prostoru 1200m2 začalo budovat takzvaně od podlahy. Odvodnění, zpevnění a vyrovnání terénu. Řešila se i elektrifikace a dokonce i kamerový systém, který by prostor hlídal.

 

Hřiště je sice už několikaletým domovem pro parkourový klub, ale v roce 2022 se nám povedlo plánované rozšíření,  který ho využívá dennodenně a společně s ním i široká veřejnost.

Hřiště Kolbenova

Už druhý projekt ve spolupráci se SKANSKA na kterém jsme se mohli podílet. V rámci vybudování komunitního centra se jeho přidružená plocha promění na venkovní areál, na kterém naleznete i právě naše hřiště. V budoucnu sice bude hřiště nahrazeno bytovou jednotkou, právě i proto jsme byli jasná volba pro realizaci. Hřiště je navrženo, tak aby se co nejjednodušeji dalo odstranit a zanechalo po sobě minimální ekologickou stopu. Je zde i reálná vidina, že by hřiště bylo přesunuto na jiné místo a dokázalo si tak zanechat svou stávající podobu.

Hřiště Počernice

Hřiště o rozloze 330m2 je jedním s největším v Praze. Projekt byl vytvořen ve spolupráci firmy cemex… Co se samotných prvků týče, jedná se zatím o jedno s nejvíce komplexních hřišť, které přináší zábavu, pro všechny jeho návštěvníky na dlouhé hodiny. Beton bloky různých tvarů a velikosti, jsou poskládány tak, aby jejich využití bylo co nejplynulejší, ale zároveň poskytovalo značnou míru výzvy, začátečníky i pokročilé.

Hřiště Městys Drásov​

Při tvorbě projektu byl kladen důraz na zachování konceptu našeho ekologického hřiště. Parkourové hřiště je vytvořené na míru, tak aby na něm bylo možné provozovat parkour a jiné sporty. Podklad je tvořen z měkčené gumy a přímo napojen na workoutové hřiště.

Drásov Parkour Hřiště
Sýrovice Hřiště

Hřiště Sýrovice

V návaznosti na úspěšnou realizaci hřiště v Drásově, jsme byli osloveni pro výstavbu projektu hřiště v Syrovicích. Hřiště je tvořeno dle požadavků a návrhů zadavatele a využitím našich produktů, jsme mu dokázali vdechnout život. Spojením betonbloků a railů, vzniká i na poměrně malé ploše, unikátní hřiště. Jeho ekologickou stopu snižuje také podloží s přírodní štěpky.

Hřistě Chomutov

Poprvé jsme zavítali i do severních Čech a to konkrétně do Chomutova. Hřiště o rozloze 100m2 patří sice mezi menší, za to však obsahuje velké změny. Dle přání jsme inovovali naše prvky a hřiště se může pyšnit naší doposud největší railovou konstrukci, novými dřevěnými zídkami a novou dopadovou plochou. Zídky jsou sestavené z protiskluzové překližky, které nahrazují betonové bloky. Dopadovou plochu tvoří zatravňovací rohože, které poskytují bezpečnou přírodní variantu jako náhradu za námi oblíbenou variantou přírodního dopadu ze štěpky.

Hřiště Rudná

Hřiště vzniklo v červenci 2023.
Hřiště obsahuje jak betonové bloky tak rail a speciální dřevostěny dle požadavku místní parkourové komunity, na hřiště navazuje prostor pro freestyle 9x5m2 pro nácvik salt vrutu a sestavování sestav trickingu.

Hřistě Smíchov

Tento projekt pro Vás připravujeme.