PROČ EKOHŘIŠTĚ?

VÝHODY EKOHŘIŠTĚ

Hřiště jsou tvořeny v moderním industriálním stylu využitím betonových bloků a spojováním trubek / železných konstrukcí tzv. “railů”. Podklady hřišť jsou tvořeny převážně z přírodních materiálů, jako je drcená štěpka. Ta napomáhá k zachování ekologičtější cesty a přístupu k projektům.

Drásov Parkour Hřiště

V ČEM JSME LEPŠÍ?

Oproti konkurenci, naše hřiště nepotřebují žádné složité základy a betonování podkladů k zapouštění jednotlivých překážek. Právě díky těmto faktorům jsme schopni přistupovat k výstavbě mnohem flexibilněji a otevíráme různé možnosti variability samotného projektů a jeho jednotlivých prvků.

JAK TO DĚLÁME MY?

Předem zmíněné ekologické prostředí se nejvíce dokáže promítnout při případné likvidaci či přestavbě. Použitý beton dokážeme rozemlít, zrecyklovat a znovu využít na tvorbu nových překážek. Problém jiných hřišť spočívá v nákladnosti uvedení prostoru do původního stavu, tak aby i podlaží, co je pod zemí a není vidět bylo odstraněno.

PROČ SI VYBRAT NÁS?

Ptáte se proč ? Na to je jednoduchá odpověď. U jiných hřišť Vám už nikdo do dokumentace nezanese kolik materiálu se nachází v zemi a v okolí hřišť. Podle velikosti hřiště, jsme schopni  uvést prostor do původního stavu od 12 hodin do 36 hodin.

Unikátní ekologické řešení parkOUrových hřišť

s důrazem na šetření přírody do budoucna